LOADING CLOSE

مدیریت فناوری اطلاعات EZKnow

مدیریت فناوری اطلاعات (نرم افزار ITSM)

شرکت پارس فناوران خوارزم تولید کننده  نرم افزارهای بومی با دانش متخصصین ایرانی و خوش ذوق خود توانسته محصول سرویس دسک  EZKnow را ارائه دهد که بر مبنای نیازهای شرکت های ایرانی و دغدغه های کارشناسان آنها طراحی شده است .
این محصول مبتنی برITIL  بوده و علاوه بر محصول هلپ دسک SimplyDesk شرکت پارس فناوران خوارزم  که برای تیکتینگ و مدیریت قراردادها طراحی شده است شامل قسمت های Asset management هم می باشد که با نام   تجاری ایزی نو ، محصولی توانمند با کاربری آسان و قابلیت مدیریت درخواست ها و دارایی ها است.

با ایزی نو می توانید
مدیریت آسان تری داشته باشید
نظم سازمانی برتری ایجاد کنید
سوددهی خود را افزایش دهید

با توجه به پیشرفت روزافزون علم IT  ، شرکت پارس فناوران خوارزم خود را ملزم به آن دانست که همگام محصولات خارجی هلپ دسکی تولید کند که بتواند بهتر از محصولات مشابه خارجی نیازمندی های سازمان های دولتی  و ایرانی را برآورده کند ، در نتیجه نسخه جدید سیمپلی دسک را با نام تجاری EZKnow  به بازار ارائه گردید

با مدیریت فناوری اطلاعات ایزی نو می توانید :

  • دانش خود از سازمانتان را افزایش دهید
  • گزارشات و آمار های دقیقی تهیه کنید
  • چارچوب قوانین کسب کار خود را مشخص کنید

ناگفته نماید Ezknow  نه تنها تمامی خدمات Simplydesk را ارائه می دهد بلکه با اضافه کردن ماژول های جدید سرویس دسکی قدرتمند  به بازار ارائه داده است .
سیاست شرکت پارس خوارزم تولید نرم افزار های کاربردی منطبق با علم آی تی است ، در نتیجه خود را ملزم دانسته که از ITIL  به سمت ITSM حرکت کند.

برخی از مشتریان ایزی نو

سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی
سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
وزارت نیرو
وزارت صنعت، معدن و تجارت
توزیع برق قم
توزیع نیروی برق
بیمارستان سینا
علوم پزشکی تهران
موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی
موسسه پژوهش و آموزش عالی