RT Myriad - шаблон joomla Joomla

hackers cyber criminal arre
Hacker Arrests

بر اساس اعلامیه پلیس اروپا یا Europol، مقامات اجرای قانون از 13 کشور در سراسر جهان 34 مجرم سایبری را که از ابزار حمله Nestproof DDoS استفاده می‌کردند رابین 5 الی 9 دسامبر 2016 دستگیر نموده و با 101 فرد مشکوک مصاحبه داشته‌اند. مرکز جرائم سایبری اروپا در سازمان Europol (EC3) نیز با این سازمان‌ها همکاری داشته است.
همه افراد دستگیرشده زیر 20 سال سن داشته و مشکوک به خرید بدافزار Nestpoof stresser و خدمات booter برای اجرا نرم‌افزارهای مخرب DDoS و حملات بودند. در اثر این حملات وب‌سایت‌ها و سرورهای متعددی داده‌های حجمی عظیمی دریافت کردند، shutdown شده و از دسترس کاربران خارج شدند.
EC3 این حملات را پیام و هشداری به افرادی که می‌خواهند به جرائم سایبری دست بزنند اعلام کرد. سخنگوی این مرکز گفت که نسل امروز از گذشته نزدیک‌تر به فناوری است و همین امر می‌تواند احتمال تهدیدها و جرائم سایبری را افزایش دهد. بسیاری از افراد مشتاق به فنّاوری به نظر می‌رسد که از سنین پایین به سمت جرائم سایبری سطح پایین ‌رو می‌آورند و از عواقب آن آگاه نمی‌باشند.
یکی از اولویت‌های کلیدی مجریان قانون باید تعامل با این افراد جوان باشد تا از ادامه راه به سمت جرم جلوگیری شود و به آن‌ها کمک شود که درک کنند که توانایی‌های آنان چگونه می‌شود برای اهداف سازنده‌تر استفاده شود.
در این عملیات Europol با مجریان قانون کشورهای استرالیا، بلژیک، فرانسه، مجارستان، هلند، نروژ، لیتوانی، اسپانیا، سوئد، پرتقال، رومانی، انگلستان و آمریکا همکاری نمود.