RT Myriad - шаблон joomla Joomla

Itmanagerconf1
چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات (4th National conference on IT Managers) در تاریخ 6 مهر ماه سال 1395در محل بزرگراه همت غرب (شهید خرازی)، بعد از پل غیر هم‌سطح آزادگان، خیابان شهید جدی اردبیلی، جنب دانشگاه علوم انتظامی امین، مجتمع غدیر از ساعت 8:30 الي 17 برگزار خواهد شد.
چهارمین همايش ملی مديران فناوري اطلاعات به پشتوانه تجربه چند دهه فعالیت پژوهشگاه در زمینة علوم و فناوری اطلاعات با رویکردی میان‌رشته‌ای و تأکید بر «فناوری اطلاعات از چشم‌انداز سیستم‌های اجتماعی-تکنیکی»، به منظور آشنایی و تبادل دیدگاه‌ها، ایده‌ها و تجربه‌های صاحبنظران، محققان و مدیران فناوری اطلاعات بر پایة سه محور اصلی علمی- فناوری، سیاستی- مدیریتی و اجتماعی- فرهنگی برگزار می¬‌گردد. این همایش پذیرای دستاوردهای محققان، مدیران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات در قالب محصول، مقاله و ایده ذیل محورهای اصلی و فرعی این همایش است.
گروه شرکت‌های پارس فناوران خوارزم به عنوان یکی از اولین شرکت‌های خصوصی در زمینه تولید محصولات بومی حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات، به عنوان شركت مدعو، دستاوردهای خود را در این همایش ارانه خواهد كرد و از محصول Spooler L7 Crypto به عنوان محصول برگزيده برتر، قدرداني و تقدير خواهد شد. این محصول در هشتمين نمايشگاه Iransec مورد توجه جناب آقای پروفسور پوسگا، مدیریت محترم امنیت فناوری و اطلاعات موسسه امنیت فناوری و اطلاعات و قوانین امنیتی دانشگاهPassau آلمان قرار گرفت.
محصول L7 Crypto چیست؟ سازمان هایی که دارای چندین ساختمان، مرکز ، شعبه و ... در مکان های مختلف هستند و قصد برقراری ارتباط بین این مراکز را دارند و یا سازمان هایی که قصد دارند خدمات دورکاری امن را به کارمندان و پیمانکاران خود ارائه دهند میتوانند توسط این محصول (L7 Crypto) بستر ارسال و دریافت داده ها را حتی بدون استفاده از تانل VPN در لایه 7 و بصورت حرفه ای، رمزنگاری و امن نمایند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

 

Itmanagerconf2
چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

Itmanagerconf3
چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات