RT Myriad - шаблон joomla Joomla

l7crypto2
L7 Crypto

هشتمين نمايشگاه Iransec همزمان با سيزدهمين كنفرانس انجم رمز ايران در شهريور سال 1395 برگزار گرديد و افراد مهمي از حوزه امنيت IT در اين نمايشگاه حضور يافتند از جمله جناب آقای پروفسور پوسگا، مدیریت محترم امنیت فناوری و اطلاعات موسسه امنیت فناوری و اطلاعات و قوانین امنیتی دانشگاهPassau آلمان، كه يكي از مدعوین اصلي اين كنفرانس بودند. ايشان از غرفه شركت پارس فناوران بازدید مفصلي را به عمل آوردند و با محصولات اين شركت آشنا شدند.
يكي از محصولاتي كه خيلي مورد توجه ايشان قرار گرفت محصول L7 Crypto بود كه بدليل ارائه سبكي جديد از رمزنگاري ارتباطات قابليتPatent شدن را داراست و به نظر ايشان آينده درخشاني را براي حوزهء رمزنگاري ارتباطات در پي خواهد داشت.
پروفسور پوسگا بارها از ایران بازدید نموده اند و فعالیت های چمشگیری را در زمینه تحقیقات و بررسی در زمینه امنیت سایبری تا به حال داشته و دارند. ایشان یکی از مشاورین تایید شده در زمینه های امنیت فناوری و اطلاعات و قوانین امنیتی كشور آلمان به شمار میروند.
محصول L7 Crypto چیست؟ سازمان هایی که دارای چندین ساختمان، مرکز ، شعبه و ... در مکان های مختلف هستند و قصد برقراری ارتباط بین این مراکز را دارند و یا سازمان هایی که قصد دارند خدمات دورکاری امن را به کارمندان و پیمانکاران خود ارائه دهند میتوانند توسط این محصول (L7 Crypto) بستر ارسال و دریافت داده ها را حتی بدون استفاده از تانل VPN در لایه 7 و بصورت حرفه ای، رمزنگاری و امن نمایند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.
هشتمین نمایشگاه IRANSec از تاریخ 16 لغایت 18 شهریور ماه سال 1395در محل مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید و اتمام یافت.
گروه شرکت‌های پارس فناوران خوارزم به عنوان یکی از اولین شرکت‌های خصوصی در زمینه تولید محصولات بومی حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات، دستاوردهای خود را در این نمایشگاه حضوری فعال داشت و جناب آقای دکتر محمد رضا عارف، ریاست محترم انجمن رمز ایران، به همراه هیئت همراه و جناب آقای سید مرتضی مهدوی، رئیس محترم انجمن صنفی صنعت افتا، از غرفه این شرکت بازدید نمودند. غرفه این شرکت نیز در معرض دید مدیران، کارشناسان و پژوهشگران و کلیه علاقمندان قرار گرفت.

l7crypto1
L7 Crypto