RT Myriad - шаблон joomla Joomla

jalalistandvisit1
بازدید سردار سرتیپ جلالی  از غرفه اسپولر

سومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری کشور یکشنبه (9 خرداد 1395) با حضور سردار سرتیپ غلامرضا جلالی، ریاست محترم سازمان پدافند غیرعامل کشور، افتتاح شد. سردار سرتیپ غلامرضا جلالی در این افتتاحیه از غرفه شرکت پارس فناوران خوارزم بازدید نمود.
در اين نمايشگاه محصولات Spooler Firewall ، Spooler WAF و Spooler L7 Crypto به‌عنوان محصولات بومي مورد تائید عرضه‌شده است. هدف این نمایشگاه ارائه محصولات بومی سایبری به بازار ایران، تجاری‌سازی محصولات و حمایت از شرکت‌های فناوری می‌باشد كه توسط سازمان پدافند غيرعامل كشور و تحت پشتیبانی سندیکای افتا برگزارشده است.
از سال 1392 تاکنون ، هرساله از محصولات اسپولر به‌عنوان برترين محصولات بومي تقدير و تشكر شده است و اين محصولات مفتخر به كسب تشویق‌نامه‌های فراوان گردیده‌اند و محصول اسپولر فايروال كه به دست متخصصان توانمند ایرانی و با موتور کاملاً بومی طراحی‌شده است در سال 1392 به‌عنوان تنها "ديواره آتش بومي با ظرفيت بالا" مورد تشويق و تائید قرار گرفت و از آن به‌عنوان محصول بومي برتر رونمایی شد.
ازآنجاکه دیدار شما موجب افتخار و خرسندی این مجموعه می‌گردد، لذا شما همراهان عزیز را به بازدید از غرفه این شرکت دعوت می‌نماییم.

jalalistandvisit2
بازدید سردار سرتیپ جلالی  از غرفه اسپولر

 

jalalicyberexhib1
افتتاح سومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری

jalalicyberexhib
افتتاح سومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری