RT Myriad - шаблон joomla Joomla

cyberindustryexhibition

3rd Cyber Industries Exhibition IRI

 

سومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری  در تاریخ‌های  9 الی  12 خردادماه 1395 برگزار خواهد شد. شرکت پارس فن‌آوران خوارزم نیز به‌عنوان یکی از شرکت‌های توانمند و پیشرو درزمینهٔ ارائه محصولات امنیت سایبری بومی ایرانی در این نمایشگاه حضوری قدرتمند خواهد داشت، ازآنجاکه دیدار شما موجب افتخار و خرسندی این مجموعه می‌گردد، لذا شما همراهان عزیز را به بازدید از غرفه این شرکت دعوت می‌نماییم.
در اين نمايشگاه محصولات Spooler Firewall ، Spooler WAF و Spooler L7 Crypto به‌عنوان محصولات بومي مورد تائید عرضه خواهند شد.
هدف این نمایشگاه ارائه محصولات بومی سایبری به بازار ایران، تجاری‌سازی محصولات و حمایت از شرکت‌های فناوری می‌باشد كه توسط سازمان پدافند غيرعامل كشور و تحت پشتیبانی سندیکای افتا برگزار خواهد شد.
از سال 1392 تاکنون ، هرساله از محصولات اسپولر به‌عنوان برترين محصولات بومي تقدير و تشكر شده است و اين محصولات مفتخر به كسب تشویق‌نامه‌های فراوان گردیده‌اند و محصول اسپولر فايروال كه به دست متخصصان توانمند ایرانی و با موتور کاملاً بومی طراحی‌شده است در سال 1392 به‌عنوان تنها "ديواره آتش بومي با ظرفيت بالا" مورد تشويق و تائید قرار گرفت و از آن به‌عنوان محصول بومي برتر رونمایی شد.
آدرس محل نمایشگاه:
تهران - باغ موزه دفاع مقدس - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - خیابان سرو - جنب ایستگاه مترو شهید حقانی