RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • آرامش در دل طوفان

  اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها

اخبار شرکت

   

گرایش به سمت اصطلاح رمز به‌جای اسم رمز

password1

Passphrase instead of Password

نگرانی و چالش‌های هک شدن اسم رمز در ذهن همه ما در عصر جدید تکنولوژی وجود دارد. ما همه از هک شدن حساب‌های خود و کشف اسم رمز ما توسط هکرها نگران هستیم، چون اگر این اتفاق افتاد ما اطلاعات شخصی و کاری مهمی را می‌توانیم از دست بدهیم.

اسم رمزهای ذیل به‌آسانی در خاطر می‌ماند، به‌سرعت تایپ می‌شوند و به‌راحتی مدیریت می‌شوند اما پنج مورد زیر ضعیف‌ترین و ساده‌ترین اسم رمزها به شما می‌روند.
123456. password. 12345678. qwerty. 12345.

علی رقم اینکه بسیاری از مردم در جریان تهدید در حال رشد جرائم سایبری هستند و نقض‌های داده‌ای حالت روزمرگی به خود گرفته‌اند، تلاش برای ایمن‌سازی و داشتن امنیت در جامعه ضعیف است. ما می‌توانیم به‌خصوص در رابطه با اسم رمزهای خود به‌گونه‌ای دیگر عمل کنیم.
راه‌حل پیشنهادی این است که ما از اسم رمز (Password) استفاده نکنیم. اسم رمز را می‌توان به‌راحتی هک کرد و آن‌ها (به‌خصوص اسم رمزهای تک لغتی) برای حفظ امنیت مناسب به‌اندازه کافی قوی نیستند. سؤال این است که جایگزین آنچه باید باشد. شما می‌توانید از یک اصطلاح (Passphrase) استفاده کنید. این موارد طولانی‌تر، پیچیده‌تر هستند و آسان‌تر در ذهن می‌مانند. راهنمایی‌های ذیل را دنبال کنید.

قدم اول- یک اصطلاح رمز بسازید
اگر شما تمایل به خواندن اخبار دارید، چند لغت مفهومی و منطقی برای خود استفاده کنید. برای مثال "Ilovetoread". این اصطلاح رمز می‌تواند بر اساس میل شما طولانی باشد و می‌تواند هر چیزی که در ذهن شما می‌گنجد باشد (برای مثال "Ilovetoreadpfgnews"). چنین اصطلاحی را کسی دیگری معمولاً نمی‌تواند حدس بزند و شما همیشه آنرا در حافظه خواهید داشت.

قدم دوم- اضافه کردن حروف بزرگ
این اصطلاح رمز در همین حالت از اسم رمز معمولی بسیار قوی‌تر خواهد بود. حال می‌توانید بر امنیت بیشتر به آن حروف بزرگ اضافه کنید (برای مثال: ILovetoReadPFGNews)

قدم سوم- نقطه و علامت‌گذاری (Punctuation)
با گذاشتن نقطه و علامت‌گذاری شما اصطلاح رمز خود را تزیین می‌کنید و ازنظر ذهنی آنرا تکمیل می‌کنید. برای مثال "!ILovetoReadPFGNews".

قدم چهارم- فاصله‌گذاری برای ایجاد پیچیدگی بیشتر
بسیاری از مردم فکر می‌کنند که یک اسم رمز باید پشت سرهم و بدون فاصله نوشته شود و همین کار را با یک اصطلاح می‌کنند، اما با فاصله‌گذاری شما اصطلاح رمز خود را پیچیده‌تر می‌کنید. برای مثال:
"!I Love to Read PFG News"

قدم پنجم- اضافه کردن یک ردیف حروف بزرگ
در این مرحله اصطلاح رمز شما خوب قوی است اما می‌توانید آنرا یک مرحله دیگر پیچیده‌تر کنید تا بازهم امنیتی بیشتری داشته باشد. یک لغت را با حروف بزرگ تایپ کنید. برای مثال " !I Love to Read PFG NEWS".

با دنبال کردن این توصیه‌های ساده اسم رمز ضعیف شما به یک اسم رمز قوی و پیچیده و یا یک اصطلاح رمز تبدیل می‌گردد. در ضمن با به یاد داشتن نکات ذیل امنیت بیشتری برای اسم رمز خود ایجاد می‌کنید.
1. اسم رمز کوتاه را به اسم رمزهای طولانی تبدیل کنید.
2. از اسم رمزهای قدیمی مجدداً استفاده نکنید.
3. برای امنیت بیشتر از احراز هویت دو فاکتوری (two-factor authentication یا 2FA) استفاده کنید.
4. اطمینان حاصل کنید که هر حساب شما یک اصطلاح رمز اختصاصی دارد.
5. از یک برنامه مدیریت رمز تائید شده و موجه استفاده کنید.

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید