RT Myriad - шаблон joomla Joomla

فهرست محصولات امنیت شبکه و فایروال بومی

Spooler Products

 

 شرکت پارس فناوران خوارزم به عنوان یکی از تولیدکنندگان محصولات بومی امنیت شبکه (فایروال بومی اسپولر)، تا کنون محصولات امنیت شبکه بومی مختلفی را با برند اسپولر (SPOOLER)، بصورت عمومی و اختصاصی (خاص منظوره) به بازار عرضه نموده است. همچنین شرکت پارس فناوران خوارزم با توجه به سوابق درخشان خود در عرصه تولید فایروال ایرانی مفتخر به دریافت نمایندگی های انحصاری از بسیاری شرکت های معتبر بین المللی ارایه دهندهء محصولات در حوزه امنیت شبکه گردیده است و لذا علاوه بر ارائه محصولات امنیت شبکه و فایروال ایرانی و داخلی با نام اسپولر، بعضی از محصولات خارجی نیز در سبد کالای این شرکت موجود میباشند.

برخی از محصولات امنیت شبکه تولید شده توسط شرکت پارس فناوران خوارزم عبارتند از:

 • یوتی‌ام نرم افزاری اسپولر(Spooler UTM): محصول نرم افزاری کاملاً بومی ارائه شده بر روی ویندوزهای 32 و 64 بیت ، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور
 • فایروال یوتی‌ام سخت افزاری اسپولر (Spooler Firewall SolarX): فایروال یوتی‌ام تخصصی بومی، برگزیده‌ی نمایشگاه "صنعت بومی سایبری سال 1392 و 1394" به عنوان تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی (Throughput) بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صاافتا)
 • فایروال وب سخت افزاری اسپولر (Spooler WAF) : دیوارآتش وب با Engine کاملاً بومی که با توان گذردهی (Throughput) بالا و عملکرد Straight (L3 NAT/Route) بهترین گزینهء بومی در زمینه امنیت برنامه های لایهء کاربرد می باشد.
 • اکانتینگ سخت افزاری اسپولر (Spooler Accounting): اکانتینگ سخت افزاری اسپولر در حاضر اصلی ترین گزینه جهت سازمان هایی است که دارای پهنای باند بالا و کاربران فراوان می باشند. این محصول بر خلاف محصولات اکانتینگ رایج که حتما باید در کنار یک RAS سرور(از جمله سیستم میکروتیک ، VPN سرورها ، Router ها و ...) فعالیت کنند بدون نیاز به هیچگونه تجهیزات جانبی جهت Authentication ، Authorization ، Traffic Shaping و ... بصورت یکپارچه و واحد قادر به ارایه خدمات تخصصی AAA است.
 • اکانتینگ نرم افزاری اسپولر (Spooler LAN Accounting): این محصول یک AAA Server قدرتمند است که وظیفه احراز هویت ، کنترل و مدیریت مصرف اینترنت در سامانه های لن اکانتینگ (LAN Accounting) را برعهده دارد و با Engine بومی قدرتمند به یک ابزار موفق در کاربردهای مختلف مدیرتی و امنیتی شبکه تبدیل شده است.
 • بالانسر سخت افزاری اسپولر (Spooler Balancer): سیستم تخصصی جهت موازنه بار لینک های اینترنتی (Link Balancer) و موازنه بار سرورهای داخلی بدون محدودیت (Load Balancer)
 • رمزنگار اسپولر(Spooler L7 Encryption): سیستم تخصصی بومی جهت رمزنگاری اطلاعات در لایه 7 بین شعب مختلف سازمان ها توسط الگوریتم های بومی ،اختصاصی و عمومی
 • اسپولر پاساد: اولین Parental Control بومی با بیش از 250000 نسخه دانلود
 • اسپولر پارسا: یو تی ام مخصوص مدارس و شبکه‌های کوچک با رویکرد فیلترینگ
 • اسپولر پاس: پالایش محتوای اینترنت سازمانی منصوب در ISP ها از جمله تبیان
 • ...

عدم استفاده از متن باز، اتکا به متخصصان بومی، و همچنین تماس گسترده و مستقیم این مجموعه با کاربران و متخصصان شبکه موجب گردید تا در طی این سال‌ها مرتباً محصولات جدید طراحی گردیده و طبعاً قابلیت‌های جدیدی نیز (بر مبنای درخواست کاربران و مدیران شبکه) به محصولات شرکت پارس فناوران خوارزم افزوده شود تا متعاقبا اعضای جدیدی به خانواده بزرگ اسپولر اضافه گردد.

 

جهت آشنایی با محصولات تولیدی پارس فناوران خوارزم و همچنین محصولات خارجی میتوانید در لیست زیر بر روی آنها کلیک کنید.

 

فایروال ایرانی فایروال بومی فایروال

 

فایروال یوتی‌ام بومی اسپولر (Spooler Firewall SolarX) 26 شهریور 1393 کلیک ها: 7234
مدیریت فناوری اطلاعات EZKNOW 26 شهریور 1393 کلیک ها: 6530
یوتی ام بومی اسپولر (Spooler UTM) 26 شهریور 1393 کلیک ها: 5757
فایروال وب بومی اسپولر (Spooler WAF) 29 شهریور 1393 کلیک ها: 5745
اکانتینگ بومی اسپولر (Spooler LAN Accounting) 29 شهریور 1393 کلیک ها: 5647
بالانسر بومی اسپولر (Spooler Link/Load Balancer) 29 شهریور 1393 کلیک ها: 5576
یوتی‌ام مدارس اسپولر (Spooler Parsa) 29 شهریور 1393 کلیک ها: 4614
نرم افزارمدیریت درخواست‌ها و دارایی ها (SimplyDesk) 21 شهریور 1394 کلیک ها: 3526