RT Myriad - шаблон joomla Joomla

درباره ما ( به دنیای اسپولر خوش آمدید)

About-us-spooler

اسپولر چیست و به چه معنی است ؟

اسپولر به معنای "جمع کننده" یا "ردیف گر" و در اصطلاح به معنای تسهیل کننده است و در علم کامپیوتر و شبکه به موجودیتی اطلاق میشود که وظیفهء تسهیل و ساده سازی امور را دارد.محصولات ما نیز با نام اسپولر معرفی میگردند زیرا اولین وظیفهء خود را تسهیل امور و ساده سازی آن برای کاربران و مدیران سیستم ها میداند.

شعار ما چیست؟

ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

درباره شرکت پارس فناوران خوارزم و اسپولر

شرکت پارس فناوران خوارزم

پارس فناوران خوارزم در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت شرکت پارس فناوران ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد.

محصولات طراحی شده توسط پارس فناوران خوارزم :


•    اسپولر پاساد : اولین Parental Cntrol بومی با بیش از 250000 نسخه دانلود
•    اسپولر پارسا : یو تی ام مخصوص مدارس و شبکه های کوچک با رویکرد فیلترینگ
•    اسپولر پاس : پالایش محتوای اینترنت سازمانی منصوب در ISP از جمله تبیان
•    اسپولر یو تی ام : محصول یوتی‌ام کاملاً بومی ، نصب شده در بیش از 1000 شبکهء کشور
•    اسپولر اکانتینگ : محصول اکانتینگ کاملاً بومی ، نصب شده در بیش از 1000 شبکهء کشور
•    اسپولر فایروال : فایروال تخصصی بومی برگزیدهء نمایشگاه "صنعت بومی سایبری سال 1392" به عنوان اولین و تنها "دیواره آتش بومی با توان گذر دهی بالا" به تایید و همت سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران(صافاوا)
•    اسپولر وب فایروال : اولین وب فایروال بومی (WAF) با توان گذردهی بالا
•    اسپولر دسک : Server Desk بومی مبتنی بر ITIL به سفارش شرکت های فرانسوی و کانادایی
•    پروژه آزمایشگاه مرجع برای سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
•    پروژه های متعدد ISMS در سراسر کشور و اخذ گواهینامه های بین المللی امنیت
•    ...

عدم استفاده از متن باز و اتکا به متخصصین بومی و همچنین تماس گسترده و مستقیم شرکت پارس فناوران خوارزم با کاربران موجب گردید مرتبا محصولات امنیتی بومی جدید طراحی گردیده و طبعاً قابلیتهای درخواستی جدیدی نیز به محصولات اپارس فناوران افزوده و متعاقبا اعضای جدیدی به خانواده بزرگ اسپولر اضافه گردد.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. پارس فناوران خوارزم با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد. تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و  بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید. خدمات پارس فناوران خوارزم به شرح زیر می باشد :


•    خدمات پشتیبانی شبکه و سرور
•    مشاوره و ارایه راهکارهای جامع IT
•    راه حل های ارتباطی و استقرار شبکه
•    طراحی و استقرار ISMS
•    ...

ما تمامی موفقیت خود را مدیون اعتماد مشتریان و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم که:

"امنیت وارداتی نیست"

اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی سازی

اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی سازی

اولین هدف این شرکت اعتلای امنیت سایبری کشور است با نگرش تولید محصولات بومی ، محصولاتی که متناسب با نیازهای داخلی کشور طراحی شده اند به همراه قابلیت هایی که و نبود این قابلیت ها در محصولات خارجی (نه بدلیل ضعف آنها بلکه به دلیل عدم نیاز به این قابلیت ها) احساس میشود.

عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز

عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز

ماموریت ما طراحی محصولات بدون استفاده از کدهای متن باز است و موجب شده است تا بتوانیم Engine های یکپارچه با توان خروجی بالا را ارائه دهیم. البته عدم استفاده از متن باز نه بدلیل بد بودن کدهای متن باز و مخالفت با انها بلکه بدلیل محدود نمودن ما در ارائه کیفیت بالای محصولات است.

Brain-Drain

ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی

تولید محصولات بومی توسط شرکت پارس فناوران خوارزم، بازار کــار مناسبی را برای متخصصین داخــلی فراهم نموده است تا با جذب آنها از سناریوی مخـــــرب فــرار مغـــزها جلوگیری نموده و به عنوان یک کارآفرین موفــــق بتوانیــــم گــــام موثری در تولیـــد علــــم و ارتقای آن برداشته باشیم.

 

ما همیشه تلاش میکنیم تا متفاوت باشیم