RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • فایروال بومی اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • سال 1398

  آغاز سال 1398 و فرارسیدن بهار مبارک باد.
 • اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

اخبار شرکت

   

فایروال ایرانی پارس فناوران خوارزم

تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا

cyberdamage
Cyber Damage

رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:
تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا

رئیس پلیس فتا اصفهان از تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی و تعیین نقش 23 دستگاه و نهاد اثرگذار در این حوزه خبر داد.
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ سید مصطفی مرتضوی اظهار کرد: امروزه فضای مجازی جزیی از زندگی مردم شده و به سرعت در حال گسترش است و به دلیل جذابیت و همه گیری كه این فضا دارد توانسته جایگاه ویژه‌ای در بین نسل جوان و حتی نوجوان جامعه پیدا كند و دیگر نمی‌توان آن را محدود و ممنوع كرد. وی با بیان این‌كه ضریب نفوذ اینترنت در بین جوانان به سرعت در حال رواج است، گفت: تنها راه مقابله با آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی آگاه‌سازی جامعه و انجام اقدامات آموزشی و پیشگیرانه و مشاركت والدین و همه دستگاه‌های موثر به خصوص آموزش و پرورش در این زمینه است. سرهنگ مرتضوی از تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی در پلیس فتای استان خبر داد و گفت: در این سند نقش 23 دستگاه موثر و راهبردهای عملیاتی برای كاهش آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی و وظایف آن‌ها تعیین شده است و شامل دو بخش كوتاه مدت و بلند مدت است.

این مقام مسئول اظهار کرد: این سند برای ابلاغ به دستگاه‌های دولتی به استانداری اصفهان ارائه شده كه اگر اجرایی شود انتظارمی‌رود در بلند مدت شاهد كاهش ضریب نفوذ اینترنت و فضای مجازی در استان باشیم.

سرهنگ مرتضوی در خصوص تاثیرگذاری دستگاه‌ها در حوزه كاهش آسیب‌های فضای مجازی گفت: آموزش‌و پرورش استان با توجه به در اختیار داشتن حجم زیادی از دانش آموزان و همچنین انجمن‌های اولیاء و مربیان ظرفیت زیادی برای آموزش این قشر از جامعه و والدین آنها دارد كه در این زمینه نیز پلیس فتا بالاترین تعامل را با اداره كل آموزش و پرورش استان دارد.

وی افزود: در راستای این تعاملات سه كتاب با عنوان نسیم سایبری، امنیت آنلاین در خانواده و امنیت كودكان در فضای مجازی كه با همكاری معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان تهیه شده بود در بین دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی توسط كارشناسان ما توزیع شد و همكاری خوبی برای تدریس این‌گونه آموزش‌ها در مدارس صورت گرفت.

رئیس پلیس فتای استان اظهار کرد: سایر ادارات و دستگاه‌ها نیز در این حوزه اثر گذار هستند مانند بهزیستی می‌تواند در زمینه تربیت كودكان در مهدهای كودك، شهرداری‌ها به آموزش خانواده‌ها در فرهنگسراها و تبلیغات شهری، بسیج درزمینه استفاده از ظرفیت آموزشی در پایگاه‌های خود، فرمانداری‌ها برای مدیریت بهینه فضای مجازی در سطح شهرستان‌ها، شركت مخابرات در زمینه كنترل اپراتورها، بانك‌ها در افزایش امنیت تجارت الكترونیك خود و به همین طریق تمامی دستگاه‌ها می توانند در این حوزه نقش ایفا كنند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها