RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • فایروال بومی اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • سال 1398

  آغاز سال 1398 و فرارسیدن بهار مبارک باد.
 • اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

اخبار شرکت

   

فایروال ایرانی پارس فناوران خوارزم

هکرهای سایبری روسی صدها هزار روتر خانگی و اداری و دیگر دستگاه های شبکه را در سراسر جهان به خطر انداخته اند

تعداد انگشت شماری از روترها به ویروس VPNFilter حساس هستند.

آیا این یک گام ساده می تواند هکرهای روسی را خنثی کند؟

 

در اینجا چگونگی محافظت از شما است.جمعه گذشته، FBI گزارشی را پیشنهاد کرد که هر کس روترهای خود را مجددا راه اندازی کند.

دلیل آن چیست؟ هکرهای " سایبری روسی صدها هزار روتر خانگی و اداری و دیگر دستگاه های شبکه را در سراسر جهان به خطر انداخته اند."

این یک PSA بسیار هشدار دهنده است، اما همچنین تا حدودی مبهم است. چگونه می دانید اگر روتر شما آلوده باشد؟ چه کاری می توانید انجام دهید تا نرم افزارهای مخرب را از آن دور نگه دارید؟ و شاید مهمتر از همه، یک راه اندازی مجدد ساده، واقعا خطر را از بین میبرد؟

تهدید چیست؟

به گفته محققان از Talos Intelligence Group سیسکو، توصیه های FBI بر روی یک تهدید جدید به تازگی کشف شده به نام VPNFilter که بیش از نیمی از میلیون روتر و دستگاه های شبکه را آلوده کرده است، می آید.

VPNFilterقادر است روترهای دفتر کوچک و دفتر کار را غیرقابل استفاده کند. "بدافزار نیز به طور بالقوه می تواند اطلاعات را از طریق روتر جمع آوری کند."

چه کسی VPNFilter را توزیع کرد، وزارت دادگستری معتقد است که هکرهای روسی، که تحت نام Sofacy Group کار می کنند، از نرم افزارهای مخرب برای کنترل دستگاه های آلوده استفاده می کنند.

چگونه می دانید اگر شما آلوده هستید؟

متاسفانه، راه آسان برای توضیح دادن اینکه آیا روتر شما توسط VPNFilter آسیب دیده است، وجود ندارد. FBI تنها اشاره می کند که "این بدافزار به روترهای تولید شده توسط چندین سازنده و دستگاه های ذخیره سازی متصل به شبکه توسط حداقل یک تولید کننده اهدا می شود."

این تولید کنندگان عبارتند از: Linksys، Mikrotik، Netgear، QNAP و TP-Link. با این حال، گزارش سیسکو بیان میکند که تنها تعداد کمی از مدلها - فقط بیش از دوازده مجموع - از آن تولیدکنندگان شناخته شده اند که از نرم افزارهای مخرب تحت تاثیر قرار گرفته و آنها عمدتا قدیمی هستند:

Linksys: E1200, E2500, WRVS4400N

Mikrotik: 1016, 1036, 1072

Netgear: DGN2200, R6400, R7000, R8000, WNR1000, WNR2000

QNAP: TS251، S439 Pro، سایر دستگاه های QNAP NAS که از نرم افزار QTS استفاده می کنند

TP-Link: R600VPN

در نتیجه، یک شانس نسبتا کمی وجود دارد که شما یک روتر آلوده را اجرا کنید.

 

آیا راه اندازی مجدد سیستم واقعا کار خواهد کرد؟

قطعا نمی تواند راه اندازی مجدد سیستم صدمه ببیند ، روتر شما یک روش بی ضرر است و در حقیقت اغلب در میان اولین گام های عیب یابی است که شما با مسائل مربوط به شبکه یا اتصالات ارتباط برقرار می کنید. اگر تا به حال به دلیل مشکل اینترنت در تماس تلفنی با تکنولوژی بوده اید، احتمالا توصیه شده است دقیقا آن را انجام دهید.

با این حال، طبق گفته Krebs در پست امنیتی، که به گزارش فوق سیسکو اشاره می کند، تنها راه اندازی مجدد سیستم این فایلی را انجام نمی دهد: "بخشی از کد استفاده شده توسط VPNFilter هنوز هم می تواند تا زمانی که دستگاه آسیب دیده به تنظیمات پیش فرض کارخانه بازنشانی شود، ادامه یابد."

بنابراین ممکن است که FBI توصیه "بازنشانی" را به عنوان "راه اندازی مجدد" اشتباه تعریف کند؟ شاید، اما خط پایین این است که بازنشانی کارخانه تنها راه مطمئن برای پاک کردن VPNFilter از یک روتر است.

خبر خوب: این فرایند بسیار ساده است، که معمولا نیاز به کمی بیشتر از پایین نگه داشتن دکمه تنظیم مجدد روی روتر خود دارد.

خبر بد: این یک درد در لب است زیرا زمانی که انجام می شود، شما باید تنظیمات شبکه خود را دوباره تنظیم کنید. برای کمک به هر دو مرحله، راهنمای دستورالعمل مربوط به مدل خود را بررسی کنید.

 چه مراحل دیگری باید انجام دهید؟

ما به یک زن و شوهر از تولید کنندگان ذکر شده به درخواست مشاوره خود برای مبارزه با VPNFilter رسیده ایم. Linksys ابتدا اشاره کرد که VPNFilter "خود را با استفاده از آسیب پذیری های شناخته شده در نسخه های قدیمی تر از سیستم عامل روتر (که مشتریان به روز نشده اند) و همچنین استفاده از اعتبار پیش فرض های پیش فرض" خود را گسترش می دهد. "

آخرین سیستم عامل را اعمال کنید (چیزی که به طور خودکار در روترهای جدیدتر Linksys اتفاق می افتد) و سپس تنظیم مجدد کارخانه را انجام می دهد. Linksys همچنین توصیه می کند که رمز عبور پیش فرض را تغییر دهید.

با نگه داشتن روتر خود با آخرین سیستم عامل و با استفاده از یک رمز عبور منحصر به فرد (به جای آنکه از جعبه ارائه شده است)، شما باید قادر به جلوگیری از VPNFilter و سایر انواع نرم افزارهای مخرب روتر باشید.

بروزرسانی ، 30 مه 2018 در ساعت 8:27 بعد از ظهر:

منبع : https://www.cnet.com/how-to/the-fbi-says-you-should-reboot-your-router-should-you/


 

 

 


 

 

 

 

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها